Регистрация | Войти

Водный транспорт

Якісні недорогі човни надувні гумові

Добавлено: 187 дней назад (01 февраля 2022)

ID-объявления: 4499287

550 грн.

Доставка:

Новая Почта

Кол-во просмотров: 578

Контактная информация:

Сергей

тел.:
068-064-00-13

Другие объявления пользователя

Ивано-Франковская область,

Описание:

Вибір надувних човнів Нирок, Уфімка, Ліра, Омега, Іволга, вибір гумових човнів Лисичанка, Стриж, Зорька, Чайка, Язь, Байкал, вибір човнів ПВХ Барк, Акватик, Скіф, Скат, Сіріус, Корсар, Колібрі у продажу за вигідними для Вас цінами. 
У продажу надувні човни із ПВХ гребні і ПВХ моторні, ПВХ безкілеві та ПВХ з надувним кілем, ПВХ з навісним транцем і ПВХ з жорстким транцем з гарантією від виробника, підвісні та стаціонарні мотори, двотактні, чотиритактні, водомети, електромотори, клапан, ремкомплект і інші аксесуари, заброди, бахілли, льодобури - все це легко можна купити в місті Івано -Франківськ, Болехів, Брошнів -Осада, Бурштин, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Заболотів, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тлумач і з швидкою доставкою в будь-яке місто України. 
068-064-00-13 
066-263-74-72 
Skype:  
 
 
Човен гумовий Лисичанка і надувні човни гумові і надувні човни ПВХ недорого. 
Додатково Ви можете замовити і купити до надувного гумового човна жорсткий настил складаний у вигляді килимка (жорстку підлогу, пайоли, слань) за ціною всього 90 грн. 
Надувні гумові подушки Лисичанськ від 25 грн, весла для Лисичанки, насоси для лісічанок за ціною від 25 грн будь-яких розмірів і моделей. 
Надувний човен гумовий і ПВХ. Якісні недорогі човни надувні гумові з нашого магазину з доставкою по Україні. 
Головними аргументами на користь покупки човна надувного гумового або ПВХ в нашому магазині човнів надувних є простота її здійснення і більш низькі, ніж пропонують в інших магазинах човнів та інтернет- магазинах ціни на човни надувні гумові і ПВХ гребні і моторні. 
Продаж моторних човнів пвх і гумових. Великий асортимент і найпривабливіші і низькі ціни на човни гумові і пвх надувні в Україні чекають вас вже сьогодні в нашому магазині. 
Зателефонуйте прямо зараз і не забудьте запитати про акцію з доставки гумових човнів надувних ПВХ по Україні! 
човен, човен надувний, надувний човен гумовий, човен Лисичанка, гумовий човен Уфімку, надувний гумовий човен Язь, гумовий човен Нирок, надувний гумовий човен Омега, надувний човен ПВХ Скат, ПВХ човен Барк надувний, продам човен надувний, купити гумовий човен, продам човен Лисичанка, купити човен 

Поднять
Жалоба
Выделить объявление
7 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

20 грн.
14 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

36 грн.
30 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

60 грн.

Подробная информация об услуге